PracaGrupypl.praca.oferowana › Monachium => Integration Engineer do interfejsów międzysystemowych <
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-08-29 13:14:05
    Temat: Monachium => Integration Engineer do interfejsów międzysystemowych <
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na
    rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby
    na stanowisko:

    ***** Integration Engineer do interfejsów międzysystemowych
    ***** miejsce pracy: Niemcy/Monachium

    ***** Zakres obowiązków:

    * Tworzenie i obsługa interfejsów międzysystemowych włączając
    konsolę aplikacji i WEB GUI
    * Wsparcie użytkowników w tym administratorów w zakresie
    korzystania z interfejsów międzysystemowych
    * Poprawianie błędów interfejsów, aplikacji i dokumentacji
    technicznej
    * Dbanie o spójność i aktualność dokumentacji technicznej
    * Zapewnienie zgodności interfejsów (zarówno technicznej jak i
    dokumentacyjnej)
    * Testowanie i wdrażanie nowych wersji kluczowych aplikacji
    * Tworzenie scenariuszy testowych
    * Rekomendacja odpowiedniej warstwy sprzętowej

    ***** Oczekiwania:

    * Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego - komunikacja w
    języku niemieckim, dokumentacja po angielsku
    * Znajomość systemów operacyjnych: Windows Server i Linux/Unix
    * Znajomość technologii Java w tym serwery aplikacyjne: Tomcat /
    Jboss i serwer Apache
    * Znajomość Java SE/EE, Maven2, itp
    * Znajomość baz danych i języka PL-SQL (Oracle) wraz z
    umiejętnością sprawnego poruszania się w strukturze bazy
    danych
    * Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    * Umiejętność pracy w środowisku rozproszonym (część zespołu w
    Polsce, plus zewnętrzni dostawcy usług)
    * Doświadczenie w testowaniu aplikacji (testy funkcjonalne,
    wydajnościowe, obsługa błędów, itp)
    * Umiejętność pisania dokumentacji technicznej
    * Gotowość pracy w Niemczech

    ***** Oferujemy:

    * Kontrakt na 12 miesięcy bądź 24 miesiące
    * Możliwe wsparcie w migracji

    => => https://TeamQuest.pl/praca/1780-ca1eb1044b4d696ce1c9
    626c4b8.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.