PracaOferty pracy Holandia › Pracownik przy zbiorze pieczarek (m/k) - Holandia

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik przy zbiorze pieczarek (m/k) - Holandia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • zbiór i pielęgnacja pieczarek,
  • sortowanie i pakowanie warzyw,
  • obsługa wózków szklarniowych,
  • sprzątanie szklarni.

Wymagania:
  • gotowość do pracy w warunkach panujących w szklarni,
  • sumienność, dokładność,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:
  • posiadanie samochodu w celu dojazdu między zakwaterowaniem a miejscem pracy.

Oferujemy:
  • pracę bez doświadczenia i znajomości języka obcego,
  • stawkę 13,27 euro/h brutto,
  • dodatki: wakacyjne, urlopowe, za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • dodatkowe, bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu za granicą,
  • dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: Holandia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska