eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Teresin › Automatyk UR (k/m)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Automatyk UR (k/m)

Lokalizacja:

Teresin

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń,
  • wymiana oraz naprawa podzespołów elektronicznych i automatyki,
  • podłączanie szaf sterowniczych,
  • współpraca z zewnętrznymi serwisami technicznymi.

Oczekujemy:
  • doświadczenie (min. 1 rok) oraz praktyczna wiedza z zakresu napraw i eksploatacji maszyn i urządzeń,
  • podstawowa znajomość sterowników PLC,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmian w 4 brygadówce.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie 7000 zł - 10000 zł brutto - uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia,
  • system premiowy oraz pakiet benefitów pracowniczych - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, prezenty okolicznościowe, szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia