PracaOferty pracy Holandia › Pracownik magazynowy hurtowni spożywczej

Kto szuka:

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik magazynowy hurtowni spożywczej

Lokalizacja:

Holandia, Maastricht

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • W dziale emballage: sortowanie przychodzących skrzynek, palet, kontenerów
  • Usuwanie naklejek i zanieczyszczeń z pojemników i kontenerów rolkowych
  • Załadunek opakowań i skrzyń na samochody ciężarowe
  • W dziale ekspedycji na zmianie nocnej: sortowanie, kontrola jakości i załadunek dostarczonych zamówień
  • Skanowanie zebranych produktów, sprawdzanie ich zgodności ze zleceniem i raportowanie błędów w zamówieniu

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wymagane CV
  • Wymagane doświadczenie w logistyce min. 6 miesięcy
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stawka: 13,81-19,83€ brutto/h
  • Dodatki zmianowe: 25%-100%
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Praca w systemie zmian popołudniowych i nocnych w temperaturze 18°C/ hala zimna 3°C/ mroźnia -25°C
  • Atrakcyjne dodatki zmianowe i za pracę w niższych temperaturach
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Brak kosztów za transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Covebo Work Office Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna