PracaOferty pracy okolice Erfurt › Osoba sprzątająca- z prawem jazdy

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Osoba sprzątająca- z prawem jazdy

Lokalizacja:

okolice Erfurt, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Osób sprzątających.

Klient świadczy usługi utrzymania czystości w klinice/sanatorium.

OSTATNIE WOLNE WAKATY!

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długo terminowe zatrudnienie
Miejsce: okolice Erfurt, Niemcy

Obowiązki:
- sprzątanie term, w salach zabiegowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych(korytarze, itd.).

Wymagania:
- czynne prawo jazdy kat. B
- osoby po 1970 r., muszą posiadać szczepienie na odrę

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- 13,50 euro brutto/h
- darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone wraz z darmowym WIFI
- auto służbowe
- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
- stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 664 150 382

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna