PracaOferty pracy › Monter instalacji grzewczych i sanitarnych

Kto szuka:

Hentrich Personaldienstleistungen GmbH

Stanowisko:

Monter instalacji grzewczych i sanitarnych

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Potrzebujemy twojej pomocy przy:
  • Zakładaniu, montażu, planowaniu i uruchamianiu instalacji sanitarnych i grzewczych
  • Dokonywaniu przeglądów technicznych, bieżącej konserwacji, napraw oraz rozwiązywaniu problemów istniejących instalacji i systemów
  • Budowie oraz modernizacji w obszarze ogrzewania i instalacji sanitarnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasz idealny pracownik powinien posiadać:
  • Dyplom potwierdzający kwalifikacje np. jako monter instalacji gazowych, grzewczych lub sanitarnych i/lub wieloletnie doświadczenie w zawodzie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec
  • Komunikatywna znajomość j.niemieckiego (wystarczy ze jedna osoba w teamie mówi w j. niemieckim tak aby dogadać się na budowie)

Firma oferuje:

Co oferujemy?
  • Niemiecka umowa na stale
  • Auto służbowe z karta paliwowa również na zjazdy do Polski (koszty wszystkich napraw, serwisów, paliwa itd. są po stronie pracodawcy)
  • Wynagrodzenie do 18€ brutto/h plus do 9€ diety netto do każdej godziny
  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
  • Dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
  • Regularne zjazdy do Polski
  • Do 30 dni urlopu
  • Wysokiej jakości narzędzia
  • Odzież robocza

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Hentrich Personaldienstleistungen GmbH

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura