PracaOferty pracy Holandia › Montaż rozdzielaczy ogrzewania podłogowego

Kto szuka:

W&F Detacheringen

Stanowisko:

Montaż rozdzielaczy ogrzewania podłogowego

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasz klient jest pionierem w zakresie innowacji systemów i sterowników ogrzewania podłogowego oraz systemów chłodzenia. Ich celem jest zagwarantowanie maksymalnej satysfakcji z wysokiej jakości produktów.

Obowiązki:

• montaż rozdzielaczy ( C.O.) ogrzewania podłogowego, miedzy innymi następujących detali : wentylacji, przewodów zasilających, uszczelek, zaworów regulujących,

• kontrola oraz pakowanie gotowego produktu.

Wymagania:

• zdolności manualne i techniczne,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

• zaangażowanie.

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU,

• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,

• dobre warunki mieszkaniowe,

• transport z miejsca zakwaterowania do pracy,

• ubezpieczenie zdrowotne,

• opiekę polskojęzycznych konsultantów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: W&F Detacheringen

branże: Praca fizyczna