PracaOferty pracy Goleniów › Pracownik produkcji - DWIE ZMIANY ! Goleniów

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Pracownik produkcji - DWIE ZMIANY ! Goleniów

Lokalizacja:

Goleniów, Łozienica, Szczecin, , Polska

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego sprawdzonego klienta, który specjalizuje się w produkcji zbiorników z tworzyw sztucznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji / Łozienica (Goleniowski Park Przemysłowy)

Oczekujemy:

  • zdolności manualnych,
  • umiejętności obsługi podstawowych elektronarzędzi (wiertarka, wyrzynarka, piła),
  • mile widziane: doświadczenie w pracy produkcyjnej.

Zakres czynności:
  • montaż częściowy lub końcowy zbiornika zgodnie z dokumentacją produkcyjną,
  • przygotowanie/ spawanie elementów z tworzyw sztucznych,
  • kontrola jakości wykonywanego produktu.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie- 5 800 zł brutto przy założeniu obecności w pracy przez cały miesiąc (podstawa+ premie+ dodatki),
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • pracę zmianową - 2 zmiany (6:00-14/15:00 i 14:00-22:00)
  • dni pracy: od poniedziałku do piątku i co drugą sobotę (płatną +100%)
  • podwyżka po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • darmowy transport z Goleniowa w kilka minut,
  • szybki proces rekrutacji oraz opieka koordynatora.

Zostań z nami na dłużej !

Masz Pytania? Zadzwoń- 506 561 859

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Darmowy transport
  • System premiowy
  • System Poleceń

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Praca fizyczna