PracaOferty pracy Den Bosch › Mechanik samochodowy 14,53€ brutto/h Den Bosch

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik samochodowy 14,53€ brutto/h Den Bosch

Lokalizacja:

Den Bosch

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • praca w warsztacie
  • naprawa samochodów osobowych (płyty dystrybucyjne, kable rozdzielcze, skrzynia biegów, napęd przekładni, skrzynia biegów)
  • serwis i bieżące konserwacje (klocki hamulcowe, filtr oleju, świece zapłonowe, opony, akumulatory)
  • ustalanie przyczyn usterek i uszkodzeń poszczególnych układów, zespołów i mechanizmów pojazdów
  • utrzymywanie właściwego stanu technicznego sprzętu i stanowiska pracy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • stawka godzinowa 14,53€ brutto/h
  • tygodniowy system wynagrodzeń
  • dodatek ADV oraz dodatki za pracę w godzinach wieczornych i w soboty
  • możliwości rozwoju
  • zniżki pracownicze w tym zniżki na zakup nowego samochodu prywatnego oraz jego konserwację
  • pracę w przyjaznym środowisku
  • zakwaterowanie firmowe (117,50€ tyg)
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie techniczne i wiedza w zakresie mechaniki, hydrauliki i / lub pneumatyki
  • min. rok doświadczenia w pracy jako mechanik
  • znajomość j. angielskiego i/lub niderlandzkiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • samodzielność i dokładność
  • prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe