eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Lead Piping Engineer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Lead Piping Engineer

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184589

Naszym Klientem jest międzynarodowe biuro inżynieryjno-doradcze oferujące kompleksowe rozwiązania dla sektora Oil & Gas.  W portfolio firmy znajdują się głównie projekty technologiczne i procesowe realizowane w formule turnkey. Od ponad 30 lat biuro to wspiera klientów krajowych i zagranicznych wspierając ich przy najbardziej wymagających inwestycjach.
W związku z rozwojem portfolio, firma poszukuje doświadczonego Lead Piping Engineera, który będzie odpowiedzialny za nadzorowanie i koordynowanie projektów z zakresu instalacji rurociągów i systemów. Ponadto do jego obowiązków będzie należeć:

  • Doradztwo i projektowanie instalacji oraz systemów rurociągowych zgodnie z wymaganiami klienta i przyjętymi standardami branżowymi;
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej, specyfikacji, raportów oraz kosztorysów;
  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu inżynieryjnego oraz podwykonawców;
  • Udział w przeglądach projektowych, spotkaniach z klientami i inspekcjach on-site;
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych, zapewnienie jakości wykonania prac;
  • Udział w rozruchach;

Z uwagi na szeroki wachlarz zadań, oczekuje się od kandydatów:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego;
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie projektowania orurowania dla branny Oil & Gas;
  • Praktycznej znajomości oprogramowania: AutoCAD, PDMS, Plant 3D, AVEVA/E3D, Inventor, Pipestress, etc.;
  • Znajomości standardów branżowych (ASME, API, ANSI, ISO, EN, etc.);
  • Umiejętności pracy w zespole, zarządzania projektami;
  • Posługiwania się w j. angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • Gotowości do podróży służbowych;

W zamian firma oferuje stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B wraz z interesującym wynagrodzeniem i pakietem finansowym. Na zainteresowanych czekają również benefity pozapłacowe, m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, ZFŚS i inne.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: HAYS

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka