PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, 2550/2750 Euro na rękę, solo z osią skrętną, BEZ JĘZYKA, wokół komina, zakwaterowanie

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca CE, 2550/2750 Euro na rękę, solo z osią skrętną, BEZ JĘZYKA, wokół komina, zakwaterowanie

Lokalizacja:

Niemcy, Fryburg, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nie znasz języka i chcesz zarabiać w EURO? Dzięki nam znajdziesz pracę w Niemczech!
Rekrutujemy dla naszego niemieckiego klienta, rodzinnej firmy z okolic Freiburga na:

Kierowców z kategorią C+E

KLIENT OFERUJE:
  • Pensja 2550/2750 Euro na rękę
  • Pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Przeszkolenie w podwójnej obsadzie z polskim pracownikiem 100% płatne
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Pewne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Bardzo niski koszt zakwaterowania
OPIS OFERTY:
  • Firma znajduje się w okolicy Freiburga
  • Zestaw – solówka z przyczepą z osią skrętną
  • Trasy wokół komina w 90%
  • Język obcy NIE JEST wymagany
  • Wolne weekendy
  • Zakwaterowywanie w jednoosobowym pokoju w atrakcyjnej cenie
  • Możliwość pracy w systemie
OCZEKUJEMY:
  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Minimalnego doświadczenia w kategorii C+E

Sprawdź też: Kierowca CE, 2510-2750 euro na rękę, plandeka naczepa, brak załadunków i rozładunków

PLANDEKA nie jest dla Ciebie? Sprawdź oferty w kategorii: BDF

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy