eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Animator Hotelowy

Kto szuka:

One Stop Entertainment

Stanowisko:

Animator Hotelowy

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

One Stop Entertainment to profesjonalna agencja rozrywki, która zapewnia niezapomniane animacje i rozrywkę do hoteli na wspaniałym Cyprze. Jako animator hotelowy, będziesz miał niezwykłą możliwość sprawienia, że wakacje naszych gości będą pełne radości i emocji. Twoja rola będzie niezastąpiona - zapewnienie codziennej rozrywki, organizowanie ciekawych zajęć i wieczornych gier, które będą sprawiać, że goście będą chcieli spędzać jak najwięcej czasu z nami.

Praca będzie intensywna, ale niezwykle satysfakcjonująca. Będziesz pracować 6 dni w tygodniu, po 8 godzin dziennie, ale efekty twojej pracy będą niewątpliwie niezapomniane. Dzięki Tobie goście będą mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych zajęciach, takich jak wodne polo, siatkówka, aqua aerobik czy wieczorne przyjęcia Mini Disco. Będziesz także odpowiedzialny za Kids Club, gdzie zabawimy naszych najmłodszych gości w fantastyczne gry i aktywności.

Wieczory w hotelu to czas na prawdziwe show - mini dyskoteka dla dzieci, a potem wieczorne produkcje przedstawień, które podbiją serca naszych gości. Twoja energia, pasja i umiejętności komunikacyjne będą kluczowe w utrzymywaniu atmosfery pełnej uśmiechów i radości. Będziesz również odpowiedzialny za zapoznanie gości z programem rozrywki.

Aby dołączyć do naszego zespołu, potrzebujemy kandydatów z komunikatywnym poziomem języka angielskiego i energią do działania.
Oferujemy kontrakt od 3 do 7 miesięcy, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie zdrowotne, trening w hotelu oraz wsparcie podczas całego sezonu. Dodatkowo pokrywamy koszt lotów do 200 euro, jeśli podpiszesz z nami umowę na co najmniej 6 miesięcy.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji do rozrywki, komunikatywną, energiczną i gotową do pracy w zespole - ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do nas i spraw, że wakacje naszych gości na Cyprze będą niezapomniane! Oczekujemy aplikacji od osób zdecydowanych i pełnych entuzjazmu - aplikuj już teraz!

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Kontrakt na minimum 3 do 7 miesięcy (od początku kwietnia do końca października).
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie i napoje bezalkoholowe).
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • 2 tygodnie treningu w hotelu lub w programie treningowym.
  • Pomoc i wsparcie podczas sezonu.
  • Mundurek animatora.
  • Pokrywamy koszt lotów do 200 euro (w przypadku zatrudnienia na co najmniej 6 miesięcy).
  • Wynagrodzenie od 750-900 Euro 3240-3888 netto.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-20

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: One Stop Entertainment

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering