PracaOferty pracy Holandia › Housekeeping / pracownik hotelu

Kto szuka:

W&F Detacheringen

Stanowisko:

Housekeeping / pracownik hotelu

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Obowiązki:

- sprzątanie pokoi

- dbanie o czystość w pomieszczeniach sanitarnych

- wymiana pościeli i ręczników

- sprzątanie pomieszczeń publicznych na terenie hotelu

 Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego

• od osób na tym stanowisku oczekujemy wysokiej kultury osobistej

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

• prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU,
• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,
• dobre warunki mieszkaniowe,
• ubezpieczenie zdrowotne,
• opiekę polskojęzycznych konsultantów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: W&F Detacheringen

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering