PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista ds. Sprzedaży Usług Serwisowych - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Serwisowych - rekrutacja online

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

W związku z rozbudową działu serwisowego, poszukujemy Kandydatów dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy oferującej zaawansowane rozwiązania analityczne stosowane w przemyśle.

Specjalista ds. Sprzedaży Usług SerwisowychMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Skuteczne odnawianie umów serwisowych na terytorium Polski w celu utrzymania oraz zwiększania przychodów.
  • Zarządzanie odnowieniami umów serwisowych poprzez kontakt z klientem (telefoniczny i e-mailowy).
  • Przygotowywanie ofert serwisowych oraz negocjacje handlowe.
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami w celu odpowiedniej obsługi bazy klientów.
  • Współpraca z działem handlowym i inicjowanie spotkań dla Inżynierów Sprzedaży pracujących w terenie.
  • Współpraca z działem technicznym i planowania w celu usprawnienia procesów mających na celu zwiększenie poziomu satysfakcji klientów.
  • Weryfikacja umów serwisowych pod względem handlowym i formalnym.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie w sprzedaży usług serwisowych lub sprzedaży telefonicznej w branży technicznej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.
  • Umiejętność pracy z umowami handlowymi.
  • Skrupulatność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus premię roczną.
  • Praca w biurze we Wrocławiu (możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu).
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Profesjonalny onboarding i szkolenia.
  • Doświadczony i wspierający zespół.
  • Wsparcie i coaching w rozwoju kariery i wiele możliwości rozwoju.
  • Dodatkową opiekę medyczną Medicover.
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego.
  • Karta Multisport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Sprzedaż