eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Władysławowo › Inżynier budowy

Kto szuka:

ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Stanowisko:

Inżynier budowy

Lokalizacja:

Władysławowo

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma Deweloperska z Łomianek poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko INŻYNIER BUDOWY do pracy na budowach realizowanych przez Spółkę (budownictwo wielorodzinne) na terenie: Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia oraz Puck

Zakres obowiązków:

  • bieżąca koordynacja robót budowlanych z Podwykonawcami
  • przygotowanie dokumentacji formalnych i technicznych na każdym etapie budowy
  • organizacja i prowadzenie robót budowlanych pod okiem kierownika budowy zgodnie z przekazaną dokumentacją
  • odbiory techniczne robót budowlanych
  • sporządzanie harmonogramów robót oraz rzeczowo-finansowych
  • przygotowywanie umów i zleceń
  • odbiory techniczne, sporządzanie dokumentacji odbiorowej
  • przekazywanie lokali Klientom
  • zamawianie materiałów budowlanych we współpracy z kierownikiem kontraktu i kierownikiem budowy
  • prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
  • sporządzanie zapytań ofertowych (mile widziana własna baza Wykonawców)
  • prowadzenie robót wykończeniowych budynku i lokali mieszkalnych pod klucz

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe w zakresie budownictwa
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w w/w zagadnieniach
  • znajomość technologii materiałowej obecnie stosowanej przy realizacji budynków mieszkalnych
  • obsługa programu Autocad oraz pakietu Office
  • znajomość przepisów z zakresu przepisów budowlanych (PB, WT, PN)

Miejsce pracy:

Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Puck

Okres zatrudnienia/kontraktu:

Firma zatrudni osobę na dłuższy okres

Rodzaj zatrudnienia:

umowa o pracę lub umowa o współpracy (działalność gospodarcza)

CV prosimy przesyłać w postaci załącznika do odpowiedzi na ogłoszeniu na portalu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura