PracaOferty pracy Rzeszów › Inżynier budowy (zakres elektryczny) - możliwość przyuczenia

Kto szuka:

Grupa590

Inżynier budowy (zakres elektryczny) - możliwość przyuczenia

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera budowy (zakres elektryczny)

Miejsce pracy: Rzeszów (praca stacjonarna)

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy od pon do pt w godzinach 8-16
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • naukę języka angielskiego

Zakres odpowiedzialności:

  • tworzenie szczegółowych harmonogramów pracy obejmujących zakres robót na wszystkich etapach kontraktu (zadania, zasoby i terminy) z uwzględnieniem wymagań klienta
  • monitorowanie postępów prac, identyfikowanie potencjalnych opóźnień i konfliktów czasowych
  • zgłaszanie wszelkich zagrożeń terminowego wykonania zadań
  • informowanie brygad i kierownictwa budowy o zmianach w harmonogramie i aktualizacjach
  • analiza ryzyka i raportowanie działań zapobiegawczych w celu minimalizacji opóźnień
  • opracowywanie bieżących raportów dotyczących postępów prac na budowie

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie techniczne lub wyższe w zakresie elektryki, elektrotechniki, energetyki, automatyki lub pokrewnym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • umiejętności pracy w zespole

Mile widziane :

  • znajomość programu Primavera P6 lub Microsoft Project

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Grupa590

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka