PracaOferty pracy Poznan › Konsultant ds. papierów ozdobnych

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Konsultant ds. papierów ozdobnych

Lokalizacja:

Poznan

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poznan
NR REF.: 1183374

Twoja następna firma

Obecnie dla swojego klienta, który jest wiodącym dystrybutorem papieru, opakowań i rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej w Europie poszukuje osoby na stanowisko Backseller – Konsultant ds. Papierów Ozdobnych (praca częściowo w terenie - woj. Wielkopolskie i Kujawsko-Pomorskie).

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

- kreatywność

- śledzenie bieżących trendów i biegłość w obsłudze Social Mediów

- doświadczenie we współpracy z designerami, projektantami, agencjami marketingowymi

- umiejętność pracy w systemie projektowym

- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji

- otwartość na pracę w terenie i prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- kreowanie popytu rynkowego na papiery ozdobne

- organizowanie warsztatów, szkoleń i prezentacji dla klientów itp.

- monitorowanie oferty produktowej i działań konkurencji

- wspieranie działu sprzedaży

Co zyskujesz?

- pracę w dynamicznej zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- samochód służbowy do użytku prywatnego

- pakiet Benefitów

- pakiet szkoleń

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...