PracaOferty pracy Wroclaw › Key Account Manager (lecznictwo zamknięte)

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Key Account Manager (lecznictwo zamknięte)

Lokalizacja:

Wroclaw

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wroclaw
NR REF.: 1185830

Dla naszego klienta innowacyjnej firmy farmaceutycznej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Key Account Managera do sektora lecznictwa zamkniętego (obszar terapeutyczny dermatologia)
Miejsce zamieszkania: Wrocław lub Poznań
Zakres obowiązków:- Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z kluczowymi klientami na podległym terenie- Rozwijanie strategii sprzedaży i realizacja planów sprzedażowych- Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji- Współpraca z działem medycznym w celu zapewnienia najwyższej jakości wsparcia dla klientów- Organizacja i prowadzenie szkoleń oraz prezentacji produktów
Wymagania:- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Key Account Managera lub Starszego Przedstawiciela Farmaceutycznego- Mile widziane doświadczanie w pracy z dermatologami w lecznictwie zamkniętym- Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze life science- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne- Samodzielność w realizacji powierzonych zadań- Doskonała organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań oraz efektywne zarządzanie czasem- Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych
Oferujemy:- Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym- Pakiet szkoleń wprowadzających- Samochód służbowy, tablet, laptop i telefon komórkowy- pakiet benefitów

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: HAYS

branże: Badania i rozwój