eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › SSC Accounting Manager

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

SSC Accounting Manager

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesem przygotowania i prezentacji sprawozdań finansowych oraz zamknięciem okresów
  • nadzorowanie operacji finansowych, realizacja zadań zgodnie z wymogami SLA
  • zapewnienie zgodności z przepisami rachunkowości i standardami międzynarodowymi
  • kierowanie procesem audytów oraz nadzór i wdrażanie procedur kontroli wewnętrznej
  • opracowywanie i wdrażanie procedur księgowych i polityki firmy
  • zarządzanie zespołem, dbałość o rozwój członków zespołu
  • monitorowanie ryzyka i opracowywanie strategii zarządzania ryzykiem
  • współpraca z różnymi grupami interesariuszy wewnątrz i na zewnątrz,
  • budowanie, rozwój i utrzymywanie relacji
  • rozwiązywanie problemów, inicjowanie działań i udział w procesach związanych z automatyzacją

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem finansowo- księgowym
  • min. 6- letnie doświadczenie w pracy z międzynarodowymi standardami raportowania GAAP, MSSF
  • doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, znajomość procesów księgowych poparta doświadczeniem
  • doświadczenie w pracy z SAP i narzędziami Ms Office
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego - min. C1
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • umiejętność pracy z różnymi grupami interesariuszy, dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów
  • mile widziana znajomość dodatkowego europejskiego języka obcego

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szeroki pakiet benefitów
  • premia roczna
  • praca hybrydowa
  • atrakcyjne, nowoczesne biuro
  • ciekawe, samodzielne stanowisko

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Finanse