eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. Płac

Kto szuka:

LS Airport Services S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. Płac

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne)
  • naliczanie świadczeń z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego
  • rozliczanie czasu pracy
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i korekt do ZUS i US
  • realizacja potrąceń, m.in. zajęć komorniczych i administracyjnych
  • sporządzanie zaświadczeń w tym Z-3, RP-7
  • sporządzanie zestawień i raportów z zakresu administracji płacowej
  • bieżącą współpracę z Działem Finansowo-Księgowym w kwestiach związanych z rozliczeniami ZFŚS, benefitów i wynagrodzeń

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • minimum 3-letniego doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń w organizacji zatrudniającej powyżej 300 osób
  • praktycznej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • praktycznej znajomości obsługi programu Płatnik
  • praktyczna umiejętność sporządzania deklaracji rozliczeniowych oraz korekt DRA, RCA, RSA, RZA, RPA
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office, szczególnie programu Excel
  • rzetelności i zaangażowania w wykonywane zadania oraz umiejętności organizacji pracy własnej
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Firma oferuje:

Co oferujemy?
  • Pracę w ciekawym środowisku lotniczym
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne szkolenia i certyfikaty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • Pracę w zgranym zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-05-11

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: LS Airport Services S.A.

branże: HR
Inne / Pozostałe