PracaOferty pracy › Spawacz - bez znajomości języka niemieckiego

Kto szuka:

Mostostal Kraków S.A. - Rynek Niemiecki

Stanowisko:

Spawacz - bez znajomości języka niemieckiego

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Miejsce pracy: wytwórnia konstrukcji stalowych w Niemczech

Wymagania stawiane pracownikowi:

U nas znajdziesz:
  • wynagrodzenie ustalane na podstawie posiadanych umiejętności,
  • wynagrodzenie za niemieckie dni świąteczne przypadające w dniu roboczym,
  • zarobki w euro, wypłacane terminowo do 10 dnia kolejnego miesiąca,
  • podatki od wynagrodzeń odprowadzane od pierwszego dnia pracy w Niemczech,
  • pracę w hali, w polskim zespole,
  • prywatną opiekę medyczną w Polsce, możliwość wykupienia przez pracownika pakietu dla członków rodziny,
  • umowę o pracę na pełny etat, możliwość długoletniej współpracy,
  • stabilne zatrudnienie niezależnie od pory roku,
  • pełną, bezpłatną organizację wyjazdu i pobytu,
  • bezpłatne, w pełni wyposażone kwatery (w tym dostęp do Internetu),
  • odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy,
  • elastyczne zjazdy do Polski (ustalane z przełożonym),
  • urlop wypoczynkowy płatny w euro,
  • pełne ubezpieczenie w ZUS, A1, EKUZ,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • całodobową opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz, prawnik),
  • premię za polecenie pracownika,
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW w Allianz Niemcy.
Ponadto możesz otrzymać:
  • zwrot podatku w Niemczech (pierwsza klasa podatkowa).

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • spawanie konstrukcji stalowych (MAG 135),
  • spawanie spoin pachwinowych i czołowych w różnych pozycjach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Mostostal Kraków S.A. - Rynek Niemiecki

branże: Praca fizyczna