PracaOferty pracy Piaseczno › Stażysta w dziale spedycji lotniczej​ (staż płatny)

Kto szuka:

Logwin Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Stażysta w dziale spedycji lotniczej​ (staż płatny)

Lokalizacja:

Piaseczno

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

W trakcie stażu poznasz cały proces organizacji transportu drogą lotniczą, a po odpowiednim wdrożeniu będziesz miał(a) okazję samodzielnie go koordynować.

Jakie zadania na Ciebie czekają:
  • Współpraca przy realizacji procesu operacyjnego dla przesyłek lotniczych;
  • Sporządzanie dokumentacji zgodnej ze standardowymi procedurami operacyjnymi;
  • Wprowadzanie danych do systemów operacyjnych;
  • Bieżący monitoring i kontrola kosztów transportowych;
  • Bezpośrednia współpraca z oddziałami firmy na całym świecie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kogo poszukujemy?
  • Absolwentów lub studentów kierunków związanych z branżą TSL;
  • Bardzo dobrze posługujących  się językiem angielskim;
  • Potrafiących wykonać podstawowe obliczenia matematyczne w MS Excel;
  • Dyspozycyjnych 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy - ponad 70% naszych Stażystów, po zakończonym stażu zostaje z nami na dłużej;
  • Usystematyzowany proces onboardingu i wdrożenia w zadania;
  • Merytoryczny staż, w trakcie którego pod okiem specjalistów zdobędziesz praktyczną wiedzę i doświadczenie;
  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia;
  • Pyszną kawę, herbatę, soki i owocowe poniedziałki;
  • Brak dress code’u;
  • Bezpłatny parking;
  • Współpracę na podstawie umowy o praktykę absolwencką.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Logwin Poland Sp. z o.o.

branże: Edukacja / Praktyki / Staże