eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Spawacz - od zaraz!!!

Kto szuka:

APN Plus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Spawacz - od zaraz!!!

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
Spawacz

Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok
Miejsce pracy: Gemert

Stawka: 15,33 € brutto
Praca od pon. do pt.  od 7:30 do 16:30

Firma zajmuje się produkcją wyrobów kompozytowych ze stali nierdzewnej i aluminium

WYMAGANIA

- umiejętność spawania metodą MIG MAG
- prawo jazdy kategorii B
- znajomość języka angielskiego (lub holenderskiego) w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY

- holenderską umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
- zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 112 euro/tydz.),
- holenderskie ubezpieczenie (płatne 36,71 euro/tydz),
- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: APN Plus Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna