PracaOferty pracy Warszawa › Praca w ochronie dla STUDENTA, 32-39 zł/h!

Kto szuka:

Securitas Polska

Stanowisko:

Praca w ochronie dla STUDENTA, 32-39 zł/h!

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony – największym globalnym graczem na rynku. Pozycję lidera zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie dla naszych Klientów z branży corporate, data center, big tech, poszukujemy kandydatek / kandydatów ze statusem studenta / studentki na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowa zlecenie z atrakcyjną stawką w przedziale 32-44 zł/h - stawka zależą od posiadanego doświadczenia, znajomości języka angielskiego i obiektu
  • możliwość zdobycia kwalifikacji i rozwoju w branży ochrony osób i mienia
  • praca na różnych obiektach na terenie Warszawy oraz bliskich okolic
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju

Do Twoich zadań należeć będzie:  (w zależności od obiektu)

  • obsługa systemów SKD, SSWiN, CCTV
  • nadzór nad powierzonym mieniem Klienta
  • obchody chronionego terenu
  • wypełnianie dokumentacji i sporządzanie raportów
  • zgłaszanie incydentów
  • obsługa gości i pracowników
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem

  • posiadasz status studenta
  • znasz j. angielski w stopniu komunikatywnym (od poziomu min. B1)
  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • jesteś proaktywny w podejściu do pracy, niekarany, komunikatywny
  • w pracy cechuje Cię wysoka kultura osobista, dokładność i skrupulatność

Jeśli uważasz, że ta praca jest dla Ciebie i chcesz się sprawdzić na tym stanowisku - APLIKUJ DO NAS!

Dodatkowe informacje

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Securitas Polska

branże: Ochrona osób i mienia