PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik Ochrony Pruszków - Blisko Dworca PKP (Brwinów)

Kto szuka:

Securitas Polska

Stanowisko:

Pracownik Ochrony Pruszków - Blisko Dworca PKP (Brwinów)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Centrum Handlowe w Pruszkowie

Jeśli jesteś studentem i szukasz pracy pozwalającej połączyć naukę z pracą to dobrze trafiłeś/aś!

Opis oferty pracy

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • dyspozycyjnych, praca w godzinach 10-22.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w ochronie,
  • status studenta.
Kwalifikacje

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • stawkę 30zł brutto/h,
  • dogodna lokalizacja przy PKP Pruszków,
  • elastyczny grafik
  • praca w młodym dynamicznym zespole,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca.
Dodatkowe informacje

Więcej informacji pod numerem: 6-9-0-1-0-0-3-3-5

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Securitas Polska

branże: Ochrona osób i mienia