PracaOferty pracy Warszawa › Operator Systemów Bezpieczeństwa / Dowódca zmiany w Biurowcu

Kto szuka:

Securitas Polska

Operator Systemów Bezpieczeństwa / Dowódca zmiany w Biurowcu

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Operator Systemów Bezpieczeństwa / Dowódca zmiany w Biurowcu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie zadań ochrony w trakcie trwania zmiany,
  • utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,
  • wdrażanie i szkolenie pracowników nowych i obecnych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem kontraktem,
  • nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość.
Kwalifikacje

Poszukujemy osób:

  • posiadających doświadczenie w ochronie obiektów biurowych,
  • posiadających KPO,
  • dyspozycyjnych,
  • dobrze zorganizowanych, komunikatywnych,
  • ze znajomością obsługi komputera oraz z podstawową znajomością obsługi Excela.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na stanowisko dowódcy zmiany lub w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zmiany 24/48,
  • stawka do ustalenia w zależności od doświadczenia,
  • zatrudnienie od ZARAZ!
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie.
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Securitas Polska

branże: Ochrona osób i mienia

Praca - wiadomości i porady

  • Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Większość ogólnopolskich komitetów wyborczych w swoich programach przedstawia propozycje dotyczące polskiego systemu podatkowego. Eksperci inFakt sprawdzili, jakie byłyby zarobki Polaków, gdyby w życie weszły zmiany proponowane przez ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?