PracaOferty pracy Warszawa › Node.js / Javascript Developer - advanced

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Node.js / Javascript Developer - advanced

Lokalizacja:

Warszawa

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1186305

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Node.js Developera

Lokalizacja: zdalnieRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: współpraca długofalowaStawka: 140 PLN netto/h – pierwsze 3 miesiące150-160 PLN netto/h – na kolejne 12 miesięcyGodziny pracy: standardowe

Tech stack: Node.js, Nest.js Javascript, Typescript, Fastify, MongoDB, Redis, React, AWS

Projekt:
Główny projekt jest tworzony w technologii Node.js z wykorzystaniem: NestJS, TypeScript, Fastify, Jest, Redis, MongoDB. Jest to rozwiązanie odpowiedzialne za dostarczanie informacji o reklamach.
Prócz projektu głównego prowadzone są także projekty pomniejsze związane z technologiami: JavaScript, React, serverless.Podział pracy: Wytwarzanie ok. 90 %, utrzymanie ok. 10 %

Zespół: 10 developerów, seniority: senior

Czym będziesz się zajmował:

  • Rozwojem oraz utrzymaniem aplikacji Backend (Node.js, NestJS) oraz Frontend (rozwiązania oparte na JS) obszarze technologii serwowania reklam DIGITAL
  • Wdrażaniem działań mających na celu podniesienie jakości rozwiązań oraz procesów, w tym:
  • Rozwojem oraz utrzymywaniem testów automatycznych – narzędzia + same testy
  • Rozwojem oraz utrzymaniem rozwiązań monitorujących
  • Aktywnym udziałem w opracowywaniu nowych rozwiązań oraz kierunków rozwoju ekosystemu reklamowego (R&D)
  • Prowadzeniem projektu – leader techniczny - m.in. analiza wymagań biznesowych i tworzenie zadań dla programistów, koordynacja zakresu prac technicznych czy wsparcie techniczne dla analityków.

Co otrzymasz:
  • Pracę w przyjaznym, zwinnym środowisku z szerokim wachlarzem nowoczesnych technologii dających możliwość ciągłego rozwoju umiejętności.
  • Udział w projektach w bardzo dynamicznie rozwijającym się obszarze (digital advertising /programmatic advertising)
  • Testowanie i wdrażanie innowacyjnych inicjatyw w ramach R&D
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • Minimum 5 lat doświadczenia programistycznego w realizacji projektów informatycznych
  • Minimum 3 lata doświadczenia w realizacji projektów z Node.js
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji, optymalizacji wydajność działania aplikacji, monitorowaniu działania aplikacji, uczestnictwie w pełnym proces wytwarzania oprogramowania – od precyzowania wymagań, poprzez projekt, implementację i wdrożenie, aż do utrzymania i monitoringu rozwiązania.
  • Umiejętność dekompozycji zadań.
  • Znajomość: Node.js, TypeScript, Fastify, MongoDB, Redis, AWS S3 bucket
  • Znajomość programowania obiektowego i funkcyjnego w JS
  • Event-driven development
  • Znajomość design patterns
  • Znajomość GIT, GitHub
  • Znajomość Babel
  • Znajomość Webpack
  • Chęć aktywnego rozwoju
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania/pisania dokumentacji technicznej
  • Znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego, znajomość wzorców projektowych, dobrych praktyk

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:
  • Wiedza z obszaru digital advertising
  • Znajomość: React.js, NoSQL
  • Swobodne poruszanie się w środowiskach unixowych w tym pisanie skryptów w bash
  • Znajomość: narzędzia Jenkins
  • Znajomość: Agile / Scrum / KANBAN
  • Znajomość: Datadog
  • Znajomość framework-ów do testów: Jest, jasmine, karma, cypress lub protractor
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych, funkcjonalnych oraz integracyjnych

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-06-14

    do końca oferty: 42 dni

    pracodawca: HAYS

    branże: Informatyka / Telekomunikacja