PracaOferty pracy Warszawa › Asystent/ka ds Księgowości Flotowej

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Asystent/ka ds Księgowości Flotowej

Lokalizacja:

Warszawa, Mokotów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1186334

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:Asystent/ka ds Księgowości Flotowej
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
• wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu księgowego NOLS
• odpowiedzialność za terminowe zamykanie miesiąca, weryfikacja miesięcznych raportów z systemu NOLS
• weryfikacja poprawności wprowadzonych danych
• potwierdzanie kont bankowych
• wyjaśnienia niezgodności z działem technicznym ora monitorowanie statusu wyjaśnień
• rozstrzyganie wniosków reklamacyjnych
• kontakt z dostawcami
• konwertowanie plików z załącznikami do faktur do postaci txt
Wymagania pracodawcy:• wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• preferowane wykształcenie wyższe/w trakcie studiów
• mile widziane doświadczenie w pracy w księgowaniu faktur
• proaktywna postawa do wykonywanej pracy i współpracy z innymi
• dobra organizacja pracy
• dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • umowę za naszym pośrednictwem na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • doskonałą atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych
  • biuro na Warszawskim Mokotowie
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-14

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt