PracaOferty pracy Warszawa › Lekarz Dermatolog do Telemedycyny

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Stanowisko:

Lekarz Dermatolog do Telemedycyny

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do naszej ekipy medycznej i stań się #bohaterem opieki zdrowotnej!

Szukamy Ciebie jeśli:
  • ukończyłeś / aś specjalizacje lub jesteś w jej trakcie
  • obsługa komputera nie jest Ci obca
  • posiadasz zdolność do słuchania i rozumienia potrzeb naszych pacjentów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dołącz do nas – a my zadbamy o:
  • elastyczne grafiki - możliwość konsultacji w kilku placówkach
  • możliwość pracy zdalnej
  • Twój wellbeing – dostęp do platformy Medicover Benefits*
  • dofinansowanie kursów, oraz konferencji medycznych
  • nagrody w programie płatnych poleceń
  • wsparcie na każdym etapie #naszej współpracy
  • Twoje dobre samopoczucie i przyjazną atmosferę

Firma oferuje:

Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • kompleksową opiekę nad pacjentem
  • prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej
  • dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych

Jeśli gotów jesteś podjąć wyzwanie, jeśli pragniesz być #bohaterem codzienności, czekamy na Twoją aplikację!

Dołącz do nas i z nami wspieraj zdrowie naszych pacjentów.

* Medicover Sport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, bilety do kina, kody zakupowe, zniżki do sieci handlowych oraz sklepów internetowych (przy zatrudnieniu powyżej 50h miesięcznie w ramach KG)

Telemedycyna - porady telefoniczne/ czat z dowolnego miejsca

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...