PracaOferty pracy Kurzętnik › Specjalista ds. kontroli jakości

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości

Lokalizacja:

Kurzętnik

warmińsko-mazurskie

Zadania:

  • Kontrola zgodności wykonania wyrobu (głównie konstrukcje stalowe spawane) z dokumentacją techniczną na poszczególnych etapach produkcji
  • Kontrola jakości spoin oraz podstawowych wymiarów detali stalowych
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów
  • Sporządzanie raportów i protokołów kontrolnych oraz analiza działań korygujących dotyczących kontroli procesu produkcji
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie kontroli jakości konstrukcji stalowych oraz wiedza o metodach spawania
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenia w badaniach NDT lub certyfikat w metodach NDT
  • Znajomość norm i przepisów branżowych w zakresie antykorozji
  • Dokładność i szczegółowość w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferta:
  • Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Realne szanse rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej firmie, współpracującej z firmami europejskimi
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Atrakcyjne premie uznaniowe
  • Stabilność zatrudnienia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna