eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › Specjalista ds. Controllingu

Kto szuka:

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

Stanowisko:

Specjalista ds. Controllingu

Lokalizacja:

Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • czynny udział w procesie budżetowania, przygotowywaniu forecastu, planów oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby Zarządu i jednostek budżetowych,
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji,
  • bieżąca analiza sposobów kwalifikacji kosztów,
  • wyliczenia koniecznych rezerw i odpisów aktualizacyjnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w obszarze analizy finansowej / kontrolingu,
  • bardzo dobra znajomość programu MS EXCEL,
  • umiejętność korzystania z narzędzi informatycznych i programów w tym ERP,
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • komunikatywność i cierpliwość,
  • wysoka kultura osobista,
  • wyższe wykształcenie ekonomiczne,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z programem COMARCH CDN XL.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego (finansowanie szkoleń kompetencyjnych),
  • pakiet benefitów zawierający m.in.: bogaty pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie grupowe,
  • wysokiej klasy narzędzia pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

branże: Księgowość / Audyt