eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niepruszewo › Ślusarz narzędziowy (k/m)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Ślusarz narzędziowy (k/m)

Lokalizacja:

Niepruszewo

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • obróbka części - gwintowanie, polerowanie, wygładzanie, pasowanie części,
  • czyszczenie części,
  • montaż form, uszczelnianie, składanie.

Oczekiwania:
  • znajomość rysunku technicznego,
  • zdolności manualne, precyzja w działaniu (praca z drobnymi detalami), dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w przypadku braku doświadczenia osoba na tym stanowisku zostanie wszystkiego nauczona.

Oferujemy:
  • pracę w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + przejrzysty system premiowy oraz pakiet benefitów pracowniczych.

Miejsce pracy: Niepruszewo (k. Poznania)

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł