eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tomaszów Mazowiecki › Narzędziowiec (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Narzędziowiec (m/k)

Lokalizacja:

Tomaszów Mazowiecki

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • wymiana form wtryskowych,
  • przygotowanie form do bieżącej produkcji,
  • konserwacja i naprawa form wtryskowych,
  • nadzór techniczny nad formami wtryskowymi,
  • diagnozowanie przyczyn usterek oraz ich naprawa, przy wykorzystaniu narzędzi ślusarskich,
  • współpraca z inżynierem procesu w ramach ustalania działań korygujących.

Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie naprawy i serwisie form wtryskowych (mile widziane w branży automotive),
  • znajomość budowy form wtryskowych,
  • umiejętność diagnozowania pracy maszyn i urządzeń,
  • znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
  • umiejętność spawania, szlifowania,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta - umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie!
  • premię miesięczną!
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki.

Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj. Aplikuj teraz!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł