PracaOferty pracy Reinsdorf › Produkcja i pakowanie wyrobów mięsnych (m/k) - Niemcy, Reinsdorf

Kto szuka:

Trenkwalder

Produkcja i pakowanie wyrobów mięsnych (m/k) - Niemcy, Reinsdorf

Lokalizacja:

Reinsdorf

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn do produkcji wędlin,
  • pakowanie produktów mięsnych i wędliniarskich,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:
  • umiejętność obsługi maszyn do produkcji wędlin, m.in. nadziewarki do kiełbas,
  • posiadanie wiedzy na temat produktów mięsnych i wędliniarskich,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • sumienność, dokładność,
  • posiadanie samochodu w celu dojazdu do pracy.

Oferujemy:
  • pracę bez wymogu znajomości języka obcego,
  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
  • stawkę 13,50 euro/h brutto,
  • 100 euro dodatku za dojazdy,
  • zapewnione zakwaterowanie (koszty po stronie Pracownika),
  • bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: Reinsdorf, Niemcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 38 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł