PracaOferty pracy Landgraaf › Technik utrzymania ruchu/Elektromechanik (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Technik utrzymania ruchu/Elektromechanik (m/k)

Lokalizacja:

Landgraaf

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • usuwanie (naprawa) problemów w obszarze produkcji oraz przeprowadzanie konserwacji maszyn i urządzeń,
  • modernizacja i ulepszanie maszyn,
  • aktywne uczestnictwo w instalacji i uruchomieniu maszyn,
  • codzienne interwencje mające na celu maksymalne zapobieganie/ograniczanie przestojów.

Wymagamy:
  • wykształcenie z zakresu elektrotechniki lub mechatroniki,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w konserwacji maszyn w przemysłowym środowisku produkcyjnym,
  • znajomość systemów PLC (Siemens S7, mile widziane również doświadczenie ze sterownikami Allen Bradley, Lenze lub LOGO),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe od €3000 do €3600 brutto,
  • dodatki zmianowe,
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy,
  • możliwość dalszego rozwoju i uczenia się w pracy,
  • budżet szkoleniowy,
  • dla osób nie posiadających własnego lokum na terenie Holandii oferujemy pełną pomoc oraz asystę w pozyskaniu własnego zakwaterowania,
  • oferujemy pełną pomoc w załatwieniu wszelkich czynności administracyjnych niezbędnych do podjęcia legalnej pracy na terenie Holandii.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV.

Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu: 694 480 385.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł