PracaOferty pracy › Specjalista techniczno-handlowy ds. Spawalnictwa

Kto szuka:

Schmith Polska S.A.

Stanowisko:

Specjalista techniczno-handlowy ds. Spawalnictwa

Lokalizacja:

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • doradztwo techniczno-handlowe
  • pozyskiwanie i obsługę klientów w powierzonym regionie sprzedaży
  • negocjowanie warunków sprzedaży

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • znajomość produktów oraz zagadnień z branży spawalnictwa (wymóg konieczny):
  • teoretyczna i praktyczna wiedza w zakresie procesów spawania
  • znajomość branży przemysłowej lokalnego rynku.
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • prawo jazdy Kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń premiujący osiągane wyniki,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • bardzo dobre warunki pracy i atmosferę pracy,
  • wsparcie zespołu w bieżącej realizacji zadań,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon z aplikacją do obsługi zamówień).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-01-14

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Schmith Polska S.A.

branże: Inne / Pozostałe
Inżynieria / Projektowanie / Technologia