PracaOferty pracy Siedlce › Elektryk/ Elektromonter - Niemcy (okolice Monachium)

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Elektryk/ Elektromonter - Niemcy (okolice Monachium)

Lokalizacja:

Siedlce

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, z branży związanej z automatyzacją i robotyzacją przemysłu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Elektryk/Elektromonter.

Miejsce Pracy: Niemcy, okolice Monachium (Bawaria)

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • montaż elementów instalacji elektrycznych
  • uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i linii produkcyjnych
  • reagowanie na usterki, rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania od kandydata:

  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki, elektrotechniki oraz elektroniki
  • wykształcenie o profilu elektrycznym
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz organizacji własnej pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do pracy w systemie: 3 tygodnie delegacja/1 tydzień wolny

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta
  • pracę na terenie Niemiec - okolice Monachium (Bawaria)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie (pokój 1-osobowy)
  • auto służbowe na terenie Niemiec
  • benefity pozapłacowe: m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program rekomendacji, bony świąteczne
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł