PracaOferty pracy Rypin › Elektromonter Technicznej Obsługi Odbiorców

Kto szuka:

ENERGA-Operator SA

Stanowisko:

Elektromonter Technicznej Obsługi Odbiorców

Lokalizacja:

Rypin

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Energa-Operator SA, Oddział w Toruniu

Miejsce pracy: praca na obszarze działania Oddziału

Miejsce stawiania się do pracy: Rypin     Nr ref.: LP05/I/2021     Oferta ważna do: 26.03.2021

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia średniego technicznego – kierunek elektryczny.
  • Wiedzy zawodowej i technicznej z zakresu układów pomiarowych bezpośrednich i półpośrednich.
  • Świadectwa kwalifikacyjnego „E” do 1kV.
  • Prawa Jazdy kat. B.
  • Praktycznej umiejętności obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office ( Word, Excel ).
  • Sprawności w praktycznym stosowaniu i przestrzeganiu obowiązujących w Spółce regulacji wewnętrznych odnoszących się do konkretnych zagadnień pracy, w tym znajomości przepisów BHP oraz obowiązków jakie wynikają z nich dla Pracodawcy.
a ponadto:
  • Nie masz przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na w/w stanowisku.
  • Potrafisz efektywnie organizować pracę własną, posiadasz umiejętność pracy zespołowej, w tym komunikatywność z osobami w różnym wieku.
  • Jesteś otwarty na systematyczne podnoszenie wiedzy, nabywanie nowych umiejętności pracy na układach pomiarowych.
Ta propozycja jest dla Ciebie!
Do Twoich najważniejszych zadań będzie należało:
  • Obsługa i wykonywanie zleceń technicznej obsługi odbiorców na układach pomiarowych bezpośrednich i półpośrednich służących do rozliczeń, bilansowania lub do celów kontrolnych, zlokalizowanych u odbiorców, elektrowniach, w tym:
    - wykonywanie montaży, wymian, sprawdzeń oraz parametryzacji układów pomiarowych bezpośrednich i półpośrednich,
    - dostosowanie i programowanie układów pomiarowych w celu uruchomienia lub zapewnienia prawidłowej zdalnej transmisji danych.
  • Dbanie o kompletność i sprawność powierzonego do użytkowania sprzętu i urządzeń do prac.
  • Prowadzenie pojazdów samochodowych (służbowych) w ramach posiadanych uprawnień.
  • Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych prac.
  • Identyfikowanie nielegalnego poboru energii elektrycznej oraz ich zgłaszanie odpowiednim komórkom organizacyjnym Spółki.
Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Toruniu, ul. Gen. Bema 128, 87-100 Toruń, danych szczególnej kategorii określonych w art. 9 RODO zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych, przeze mnie, z własnej inicjatywy na potrzeby rekrutacji nr LP05/I/2021 do Wydziału Usług Technicznej Obsługi Odbiorców Rypin”.

Zgoda dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dobrowolna.

Firma oferuje:

Co dajemy w zamian:
  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Umowę o pracę.
  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-03-05

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: ENERGA-Operator SA

branże: Inne / Pozostałe
Praca fizyczna