eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Radzyń Podlaski › Specjalista ds. kadr

Kto szuka:

Dr Gerard Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. kadr

Lokalizacja:

Radzyń Podlaski

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie pełnej dokumentacji personalnej,
  • Wprowadzanie danych do systemu, nadzór nad ich poprawnością,
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich, szkoleń BHP oraz innych dokumentów pracowniczych,
  • Opracowywanie harmonogramów pracy,
  • Weryfikacja ewidencji czasu pracy, rozliczanie czasu pracy i nieobecności,
  • Obsługa kadrowa pracowników i współpracowników, (m.in. sporządzanie zaświadczeń, umów o pracę, świadectw pracy),
  • Współpraca z instytucjami administracyjnymi (m.in. ZUS, PUP, PIP, Sanepid itp.),
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne,
  • Obsługa PPK, ubezpieczeń na życie,
  • Nadzór nad zgodnością dokumentacji personalnej z obowiązującymi przepisami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy,
  • Dobra znajomość przepisów z zakresu podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych,
  • Dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel),
  • Entuzjazm i komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, samodzielność, dokładność, terminowość, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń w dynamicznej firmie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Accountant – Stock (GA) Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Grafik

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Dr Gerard Sp. z o.o.

branże: HR