PracaOferty pracy Poznań › Credit Collection Specialist with English

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Credit Collection Specialist with English

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:

  • windykacja należności i rozwiązywanie problemów
  • monitorowanie problemów wynikających np. z błędnych danych na dokumentach księgowych takich jak błędny adres, cena, nazwa firmy
  • odpowiedzialność za rozwiązanie problemów w ramach przypisanego portfela klientów
  • przegląd i weryfikacja raportów i analiza przyczyn związanych z problemami z płatnościami
  • realizacja zwrotu środków, uzgadnianie kont, przesyłanie wyciągów, zarządzanie zablokowanymi zamówieniami i uwalnianie ich
  • współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi

Czego oczekujemy:

  • min. 2- letnie doświadczenie w księgowości (AR, credit collection, billing)
  • znajomość języka angielskiego min. B2/C1
  • swobodna obsługa narzędzi Ms Office
  • umiejętności komunikacyjne, samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów
  • dostępności do pracy w godzinach 14-22
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z SAP

Benefity:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • multisport
  • opieka medyczna
  • bonus roczny
  • praca hybrydowa

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku 'Aplikuj teraz' i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa