eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Export Manager (Skandynawia)

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Export Manager (Skandynawia)

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poznań
NR REF.: 1181886

Dla naszego Klienta, globalnego producenta i dystrybutora z branży dziecięcej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:  Export Manager (Skandynawia).

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sprzedażą wśród kluczowych klientów B2B (również w kanale online)
  • Realizacja planów sprzedażowych i ich monitorowanie
  • Rozwój sprzedaży na podległych rynkach we współpracy z kilkuosobowym zespołem (m.in. lokalnymi handlowcami)
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z naszymi partnerami biznesowymi  na terenie Skandynawii
  • Uczestnictwo w międzynarodowych targach oraz spotkaniach z partnerami biznesowymi
  • Przygotowywanie raportów, kalkulacji i ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w sprzedaży eksportowej – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1) – warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień i trendów e-commerce oraz tradycyjnych kanałów sprzedaży
  • Orientacja na cel poparta dotychczasowymi wynikami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – szczególnie Excel i Power Point
  • Proaktywne podejście do pracy, zaangażowanie
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i sumienność
  • Gotowość do częstych zagranicznych podróży służbowych

Nasz Klient oferuje:

  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania (podstawa, premia indywidualna)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Praca hybrydowa (3 dni biuro, 2 dni Home Office)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy - między 07:00 a 09:30
  • Możliwość wykorzystania znajomości języka obcego, praca w międzynarodowym środowisku
  • Dofinansowanie do rozwijania wiedzy i kompetencji wymaganych na stanowisku, bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej ze szkoleniami o różnorodnej tematyce, w tym również nauka języków obcych
  • Liczne benefity m.in. dofinansowanie do opieki medycznej (Luxmed), karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, upominki dla pracowników z okazji ważnych wydarzeń, płatny urlop urodzinowy, zniżka na produkty firmy

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Ksiegowa/Księgowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Konfigurator Ferryt

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Sprzedaż

  • Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Powszechnie przyjęło się, że jedną z najważniejszych miar dobrobytu mieszkańców danego kraju jest wysokość wynagrodzeń. Natomiast z punktu widzenia poziomu życia istotnie ważniejszy jest wskaźnik dochodu rozporządzalnego. Jest to ...

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?