PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista ds. techniczno-handlowych (K/M)

Kto szuka:

DMT Packaging sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. techniczno-handlowych (K/M)

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania na tym stanowisku to:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami (w tym wizyty w zakładach Klientów)
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Współpraca z producentami oferowanych urządzeń
  • Współpraca z Działem Serwisu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Warunki współpracy:
  • Umowa o pracę – pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony
  • Wymiar czasu pracy – cały etat
  • Czas pracy – 8 godzin między godziną 7:00 – 16:00
  • Główne miejsce pracy: Wrocław
Benefity:
  • Świąteczne bonusy
  • Program rabatowy dla pracowników
  • Wygodna lokalizacja biura
  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników
  • Parking dla rowerów
  • Karta sportowa
  • Szkolenia dla pracowników/ udział w konferencjach
  • Okolicznościowe spotkania firmowe

Firma oferuje:

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B (minimum 1 rok)
  • Wyższego wykształcenia, preferowany profil techniczny
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, poziom minimum B2
  • Biegłości w posługiwaniu się pakietem oprogramowania MS Office (mile widziana również znajomość programów klasy AutoCAD)
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Umiejętności organizacji pracy własnej.
Nasza oferta:
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów dla liderów w swoich branżach
  • Nieformalna atmosfera pracy
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do okularów
  • Ubezpieczenie grupowe (z podstawowym pakietem medycznym)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez partnerów zagranicznych.
Proces rekrutacji:
  • Pierwszy etap to analiza aplikacji – jeśli Twoje CV spełni nasze oczekiwania spodziewaj się z naszej strony kontaktu telefonicznego mającego na celu potwierdzenie Twojego zainteresowania pracą u nas oraz sprawdzenie aktualności Twojej oferty
  • Drugi etap to przeprowadzona zdalnie rozmowa rekrutacyjna
  • Trzeci i ostatni etap rekrutacji to spotkanie bezpośrednie w siedzibie naszej firmy z jej właścicielem i Prezesem Zarządu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: DMT Packaging sp. z o.o.

branże: Sprzedaż