PracaOferty pracy Mińsk Mazowiecki › Kierowca w ruchu międzynarodowym

Kto szuka:

MWB TRANS WIECZOREK MARIUSZ

Stanowisko:

Kierowca w ruchu międzynarodowym

Lokalizacja:

Mińsk Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • praca na terenie UE
  • główne trasy: Polska - Hiszpania i Polska - Włochy
  • praca przez cały rok (bez sezonowości)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • prawo jazdy C+E, kod 95
  • niekaralność
  • ważne badania i kursy na przewóz rzeczy (bądź nowe prawo jazdy), kod 95

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa +płaca sektorowa+ diety; widełki płacowe 8000-12000 zł
  • możliwości przejazdu przez dom
  • przypisanie jednego auta na stałe z pełnym wyposażeniem (CB, telefon)
  • stałe trasy
  • większość załadunków z tyłu ( jazda na "plandekach")
  • akceptujemy różne systemy pracy np. 3/1 ; 4/1 lub inne do uzgodnienia
  • możliwa także praca jako "Skoczka" na krótkie trasy wokół bazy w okolicach Mińsk Mazowiecki
  • pauzy tylko na wygodnych, płatnych parkingach
  • możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego
  • dodatkowe ubezpieczenie (poza EKUZ) na wypadek pobytu w szpitalu zagranica
  • dobrze zorganizowana praca - kierowca otrzymuje wytyczne dot. miejsca parkowania, tankowania, trasy przejazdu
  • automaty do pobierania opłat drogowych oraz wykup winiet online przez dyspozytora

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: MWB TRANS WIECZOREK MARIUSZ

branże: Logistyka / Transport / Zakupy