PracaOferty pracy Wrocław › Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Kto szuka:

Vetlab Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja:

Wrocław, ul. Wodzisławska 6

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie materiału do badań,
  • Wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego,
  • Telefoniczna i osobista obsługa klientów,
  • Zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich,
  • Prowadzenie spraw biurowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane biologiczne lub pokrewne,
  • Znajomość języka obcego (angielskiego lub niemieckiego) na poziomie komunikatywnym B1-B2,
  • Biegła znajomość obsługi komputera,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, cierpliwość, nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • Umiejętność organizacji pracy,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i szeroki pakiet benefitów,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczania,
  • Dobrą atmosferę w miejscu pracy, pełne wdrożenie i szkolenie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Vetlab Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż