eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Inżynier ds. Technologii CNC

Kto szuka:

Abplanalp Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier ds. Technologii CNC

Lokalizacja:

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:
  • Prowadzenie rozmów technicznych z klientami
  • Dobór maszyny do potrzeb Klienta na bazie analizy rysunków technicznych
  • Wykonywanie kalkulacji czasowych
  • Szkolenia klientów w zakresie obsługi maszyn CNC i technologii
  • Przeprowadzanie pokazów na maszynach CNC dla Klientów
  • Opracowanie i przeprowadzenie testów dla Klientów
  • Przygotowanie warsztatów technologicznych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Dzielenie się wiedzą
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wewnątrz i na zewnątrz

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki związane technologią i mechaniką)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość programowania CNC
  • Znajomość języka angielskiego – poziom średnio zaawansowany, w tym znajomość słownictwa technicznego
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w przekazywaniu wiedzy
  • Dążenie do zapewnienia wysokiej jakości
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w zespole profesjonalistów, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej - po okresie próbnym
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych i wypoczynku - po okresie próbnym
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Abplanalp Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł