eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Sztabin › TARTACZNIK

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

TARTACZNIK

Lokalizacja:

Sztabin

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/20/0668

Obowiązki:

pomoc w tartaku

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe, brak

Miejsce pracy: Piaski 23, 16-310 Sztabin, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-01-31

do końca oferty: 32 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Ile zarabiają pracownicy z Ukrainy?

    Ile zarabiają pracownicy z Ukrainy?

    Wśród pracowników płci męskiej mediana wynagrodzeń obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce wynosiła 4 927 PLN brutto. Z kolei mediana wynagrodzeń Ukrainek równała się kwocie 4 200 PLN. Mediana zarobków Ukraińców z wykształceniem ...

  • Średnia krajowa wg GUS to 5372 zł, dynamika wzrostu nabrała rozpędu

    Średnia krajowa wg GUS to 5372 zł, dynamika wzrostu nabrała rozpędu

    Pojawił się najświeższy komunikat na temat przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw. GUS poinformował właśnie, że we wrześniu 2020 roku średnia krajowa obniżyła się względem sierpnia o blisko 34 zł, osiągając poziom ...

  • Dane osobowe w rekrutacji pracowników. Jak nie naruszyć prawa?

    Dane osobowe w rekrutacji pracowników. Jak nie naruszyć prawa?

    Prowadząc rekrutację pracowników, należy bezwzględnie pamiętać o ochronie danych osobowych kandydatów. Jej zasady wynikają zarówno z przepisów Kodeksu Pracy, jak i z RODO.

  • ZUS: zasiłek opiekuńczy przedłużony do 3 maja

    ZUS: zasiłek opiekuńczy przedłużony do 3 maja

    Jednym z pierwszych następstw zarządzonej w naszym kraju izolacji było zamknięciu żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych. W efekcie tego rodzice dzieci do lat 8 mogli skorzystać z przewidzianego specustawą w sprawie koronawirusa ...

  • Płaca minimalna 2021 wyższa o 200 zł brutto

    Płaca minimalna 2021 wyższa o 200 zł brutto

    Od 1 stycznia wynagrodzenie minimalne rośnie w Polsce o 200 zł i wyniesie 2800 zł brutto. Jednocześnie zmianie ulega minimalna stawka godzinowa. Wzrośnie z obecnych 17 zł do 18,30 zł.