eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Piaseczno › Technical Buyer

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Technical Buyer

Numer referencyjny:

11282

Lokalizacja:

Piaseczno

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Odpowiedzialność za zamawianie wszelkich materiałów potrzebnych do realizacji konkretnych budów.
  • Weryfikacja czy zamawiane przez budowy towary są zgodne pod względem ilości i typów z określonymi w budżecie. Informowanie odpowiednich działów o ewentualnych przekroczeniach, aby zapewnić optymalizację kosztów i zasobów.
  • Negocjacje z dostawcami.
  • Odpowiedzialność za przygotowanie raportów związanych z procesem zakupów, analizę danych oraz monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowych, korzystnych ofert i dostawców.

Wymagania:
  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku, szczególnie w branży budowlanej lub technicznej.
  • Bardzo dobra znajomość Excela - umiejętności w zakresie analizy danych, tworzenia zestawień i raportów.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej – współpraca z różnymi działami firmy.
  • Zdolność do precyzyjnego analizowania danych i dokumentów, co zapewni zgodność zamówień z wymaganiami budżetowymi.
  • Znajomość rynku dostawców urządzeń i materiałów budowlanych/technicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą lub kontrakt B2B
  • Samodzielne stanowisko
  • Realizacja ciekawych i pełnych wyzwań projektów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość poszerzenia kompetencji za pomocą szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy (pionowo oraz poziomo)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Logistyka / Transport / Zakupy