eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gliwice › Magazynier

Kto szuka:

Roca Polska

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeżeli posiadasz:
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane),
  • Gotować do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dostosowania się do zmian,
  • Wysoką motywację do pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

To będziesz:

  • Kompletował zamówienia i przygotowywał je do wysyłki zgodnie ze specyfikacją,
  • Odpowiedzialny za załadunek i rozładunek samochodów przy użyciu wózków ręcznych i mechanicznych oraz za terminową oraz zgodną z wytycznymi realizację zadań i prac zlecanych przez przełożonych.

Firma oferuje:

I będziesz:

  • Pracował(a) w zakładzie z nowoczesnym parkiem maszynowym,
  • Miał(a) stałą i stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – 2 rodzaje premii do zdobycia,
  • Miał(a) dodatek stażowy już po roku pracy oraz bogaty pakiet socjalny
  • dla pracowników i ich rodzin,
  • Korzystał(a) z prywatnej opieki medycznej po 2 letnim stażu, z korzystnych warunków przystąpienia do pakietu sportowego, korzystnych warunków przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i wiele innych,
  • Korzystał(a) z możliwości zakupu naszych produktów z bardzo wysokim rabatem,
  • Miał(a) firmową odzież,
  • Miał(a) kontakt z nowoczesnymi technologiami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Roca Polska

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

  • Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.