eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Nidzica › STARSZY REFERENT UBEZPIECZEŃ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STARSZY REFERENT UBEZPIECZEŃ

Lokalizacja:

Nidzica

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0157

Obowiązki:

- udzielanie informacji w sprawach ubezpieczenia społecznego rolników i ubezpieczenia zdrowotnego;
- przyjmowanie i kompletowanie wniosków dotyczących ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego;
- wydawanie osobom objętym ubezpieczeniem społecznym lub zdrowotnym zaświadczeń dotyczących okresów podlegania ubezpieczeniu społecznemu, ubezpieczeniu zdrowotnemu, opłacania składek oraz stanu należności z ww. tytułów;
- bieżące, kwartalne powiadamianie płatników składek o wysokości należności na ubezpieczenie społecznie i zdrowotne oraz o zadłużeniach;
- księgowanie należności na kontach płatników składek;
- wydawanie decyzji w zakresie ubezpieczenia społecznego rolników;
- sporządzanie i uzgadnianie sprawozdań statystycznych w zakresie ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych;
- prowadzenie w zastępstwie wszystkich czynności w zakresie ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego.
Planowany okres zatrudnienia 12 miesięcy.
Ogłoszenie o naborze na stanowisko urzędnicze dostępne jest pod adresem https://www.gov.pl/web/krus/bip-1000-op11062024---starszy-referent-ubezpieczen-w-wieloosobowym-stanowisku-pracy-ds-ubezpieczen-w-placowce-terenowej-krus-w-nidzicy-umowa-na-zastepstwo

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa narzędzi biurowych
  • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
  • bardzo wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS; znajmość KPA; orientacja na interesantaco najmniej 1 rok stażu pracy w przypadku posiadania wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany.

Miejsce pracy: KOPERNIKA 2A, 13-100 Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: Oferty pracy należy składać w zamkniętej kopercie osobiście w siedzibie jednostki organizacyjnej przeprowadzającej nabór lub za pośrednictwem operatora pocztowego z wyraźnym dopiskiem na kopercie: Oferta pracy - ogłoszenie numer BIP 1000-OP.110.6.2024

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa