eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyToruń › Informatyka / Telekomunikacja

Znajdź oferty pracy

10 471 ofert w bazie

Znaleziono 3 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

branża: Informatyka / Telekomunikacja
miasto: Toruń

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • TECHNIK NAPRAWY SPRZĘTU AGD

    2024-04-17 Centralna Baza Ofert Pracy Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Toruń
    oferta w kategorii: Informatyka / Telekomunikacja

    Numer oferty: StPr/24/0652 Obowiązki: naprawa sprzętu AGD u klienta (praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego) Wymagania:Wymagania dodatkowe: Umiejętności i uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetyczny...

  • Specjalista ds. oprogramowania

    2024-04-13 RADWAG Wagi Elektroniczne Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    miejsce pracy: Radom , ul. Toruńska 5

    Miejsce pracy: RADWAG - siedziba w Radomiu, ul. Toruńska 5 Zakres obowiązków: wdrażanie i serwisowanie oprogramowania RADWAG, rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych i telefoniczne wsparcie klienta, doradztwo w zakresie zagadnień zw...

  • Specjalista IT (m/k)

    2024-04-13 Trenkwalder Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych

    Zadania: konfiguracja, obsługa i utrzymanie infrastruktury IT w centrali i oddziałach zamiejscowych, zapewnienie poprawnej pracy systemów, serwerów, stacji roboczych, instalacja i konfiguracja systemów i aplikacji w środowisku użytkownika, ...

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża